O nas

Firma CONCRETE-RAIL to producent prefabrykatów betonowych oraz konstrukcji betonowych, aktywnie działający na rynku wyrobów budowlanych. Sprawdzony zespół naszej firmy posiada doświadczenie w realizacji kontraktów w zakresie prefabrykatów żelbetowych dla przemysłu tramwajowego oraz kolejowego, prefabrykowane płyty torowo-drogowe.

Jesteśmy ukierunkowani na dokładność. Jednym z elementów strategii Firmy jest nastawienie na ciągły rozwój i osiąganie coraz to wyżej postawionych celów. Nie ograniczamy się do produkcji tylko w jednym segmencie, a wykonujemy różne pod względem gabarytowym i przeznaczenia konstrukcje betonowe. Oferujemy szeroki wachlarz produktów z zakresu budownictwa drogowego, a także realizujemy specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.

Jako producent prefabrykatów betonowych, zajmujemy się również dystrybucją naszych produktów na terenie Śląska, Polski oraz całej Unii Europejskiej.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczony zespół

Działanie bezpieczne dla środowiska

Prace badawczo-rozwojowe

Terminowość

Nadzorowana produkcja

Kontrola jakości

Priorytetem firmy jest szeroko pojęta jakość, dlatego firma dokłada wszelkich starań by każdy etap produkcji odbywał się zgodnie z przyjętymi, wysokimi standardami działania zawartymi w Księdze Zakładowej Kontroli Produkcji.

Jakość produkowanych wyrobów jest monitorowana przez niezależne laboratorium zewnętrzne oraz własne zlokalizowane na terenie zakładu produkcyjnego, które wykonuje podstawową kontrolę produkowanych wyrobów oraz pobiera próbki do badań.

Pracownicy prowadzą ciągłą kontrolę całego procesu produkcyjnego.

Proces produkcji prefabrykatów betonowych obejmuje wszystkie czynności od momentu złożenia zamówienia przez Klienta, poprzez dobór odpowiedniej receptury aż do dostarczenia wyrobu do klienta i jest pod stałą kontrolą.

Masz pytania związane z produkcją prefabrykatów betonowych?

NASI KLIENCI

Wysoka jakość oferowanych produktów umożliwia Nam pozyskanie wiodących klientów w branży budownictwa infrastrukturalnego.

logo GRUPA ZUE

Dowiedz się, co mówią nasi klienci o współpracy

NASZE REALIZACJE

ZUE S.A.

„Przebudowa torowiska tramwajowego w Krakowie w ciągu ul. Jana Pawła II od Placu Centralnego do ul. Ptaszyckiego i od ul. Ptaszyckiego do ul. Bardosa wraz z przebudową sieci trakcyjnej, odwodnieniem, przebudową kolidującej infrastruktury technicznej.”

Silesia Invest Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

„Przebudowa infrastruktury tramwajowej wzdłuż ul. Łagiewnickiej w Świętochłowicach.”

Spaw-Tor Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

„Przebudowa infrastruktury tramwajowej w ciągu ul. Wojska Polskiego w Sosnowcu od ul. Gen Andersa od ul. Orląt Lwowskich (dobudowa drugiego toru).”

Balzola Polska Sp. z o.o.

„Modernizacja torowiska tramwajowego wraz z siecią trakcyjną w ciągu ul. Bydgoskiej w Toruniu.”

Budimex S.A.

„Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach inwestycji Budowa trasy tramwaju szybkiego w Warszawie od ul. Kasprzaka do Wilanowa na odcinkach: od ul. Puławskiej do ul. Św. Bonifacego i pętli Stegny oraz od ul. Św. Bonifacego do ul. Branickiego.”

ZUE S.A.

„Przebudowa torowiska tramwajowego w ciągu ul. Sobieskiego i ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej, od Pętli KWK Paryż do Al. Róż w Dąbrowie Górniczej. Przebudowa torowiska wydzielonego w ciągu ul. Królowej Jadwigi i ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej, na odcinku od al. Róż do ul. Kasprzaka.”

Tor-kar-sson Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

„Przebudowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Chorzowska-ul. Dębowa Katowice.”

Budomal 360 RAFAŁ LEŚNIAK

„Rozbudowa ul. Przybyszewskiego na odc. od skrzyżowania z al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza do skrzyżowania z ul. Grabową w Łodzi.”

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z firmami dzięki którym Nasze usługi i produkty są na najwyższym poziomie. W zakresie procesu produkcyjnego wspierają Nas:

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Cert-Lab Damian Stachowski Laboratorium Budowlane

Wykonuje badanie betonu normowe (laboratorium betonu). Określają w ten sposób parametry mieszanki betonowej, jak i poszczególnych surowców do produkcji betonu, a także szereg innych właściwości jak wytrzymałość na ściskanie, nasiąkliwość, wodoszczelność, mrozoodporność i wiele innych.

Hansped Transport i Spedycja A. Hanusiak-Tatarska

Działa w transporcie już od ponad 20 lat, reprezentuje szybkość działania, terminowość w dostawie, bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz wysoką jakość realizacji usług potwierdzoną certyfikatem ISO.

Optima-Tech

Producent systemów odwodnieniowo-kablowych specjalizujący się w wycinaniu laserowym, gięciu na prasach krawędziowych, spawaniu MIG/MAG/TIG oraz lakierowaniem proszkowym.

Górażdże Beton

Jeden z największych producentów betonu towarowego w Polsce. Pod nazwą Górażdże Beton firma działa od stycznia 2003, kontynuując tradycje założonego w 1996 roku holdingu CGS Beton Polska Sp. z o.o. Linia biznesowa Górażdże Beton obejmuje sieć ponad 60 wytwórni betonu towarowego zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zakłady wyposażone są w nowoczesne, innowacyjne urządzenia, które zapewniają wytwarzanie wysokiej jakości mieszanek betonowych i gwarantują utrzymanie powtarzalności wymaganych parametrów. Wysoki standard produkcji wspiera dodatkowo system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Stabilną jakość zapewnia też personel o wysokiej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Poznaj bliżej naszą ofertę produkcji i dystrybucji